| Weight: | 6.06 DWT (9.42 grams) |
| Sold By: | Each |
| Surface Finish: | Brush |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Primary Stone Size: | 2.7 mm |
| Primary Stone Carat Weight: | 0.07 CT |
| Diamond CTW: | 0.07 CT |
| Prong Count: | N/A |
| Primary Prong Style: | N/A |
| Approx. Thickness: | 2 mm |
| Approx. Top Dimensions: | 6 mm |
| Approx. Shank Base Width: | 6 mm |
| Approx. Shank Base Thickness: | 2 mm |
Grooved Band with Brush Finish with 3 stone
Availability:
In Stock
Description















Reviews
There are no reviews yet.